Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīcā pieņem acu ārsts Mārtiņš Ābelītis

 

Slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā valsts apmaksātas konsultācijas sniedz oftalmologs Mārtiņš Ābelītis, kurš konsultē pacientus sākot no 18 gadu vecuma.

 

Lai pierakstītos pie  daktera M. Ābelīša jāzvana uz Konsultatīvo nodaļu pa telefonu: 63403231, katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00 vai to var izdarīt personīgi nodaļas reģistratūrā darba dienās no plkst. 7.30 – 16.30, kā arī izmantojot e-pieraksta sistēmu. Tā kā oftalmologs ir tiešās pieejamības speciālists, nosūtījums no ģimenes ārsta nav nepieciešams. Saņemot šo valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu, pacienta līdzmaksājums - 4 eiro.

 

Mārtiņš Ābelītis uzskata, ka redze ir viena no galvenajām maņām kā uztveram pasauli ap sevi. “Līdz ar to par acu veselību ir jārūpējas. Pat ja sūdzību nav, profilaktiski acis un redzes funkcijas ir jāpārbauda divas reizes gadā līdz 65 gadu vecumam, pēc tam vienu reizi gadā,“ norāda speciālists.

 

Acu ārsts skaidro, ka bērniem raksturīgākās acu saslimšanas ir iekaisīgas dabas, bet jauniešiem, aktīva dzīves veida piekritējiem un fiziska darba veicējiem biežāk ir acu traumas. “No hroniskām acu slimībām visbiežāk sastopamās būs katarakta, glaukoma un dažādu slimību dēļ attīstījusies tīklenes distrofija. Atkarībā no acu patoloģijas etioloģijas arī attiecīgi ārstē ar medikamentozu vai ķirurģisku terapiju,” skaidro M. Ābelītis.

 

 

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

26591363

www.liepajasslimnica.lv

linija4

linija2

Foto galerijas

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā

19/04/2017

B.d. Zīļuks bērni uzstājas slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

11/01/2013

Bez ziedojumiem, bet ar dziesmām