Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Informācija par datu apstrādi Veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanā

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, adrese: Slimnīcas iela 25, tālrunis: 63403222, elektroniskā pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Personas datu aizsardzības speciālista tālrunis: +371 28664223, adrese: Slimnīcas iela 25, elektroniskā pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. Datu apstrādes ietvaros tiks apstrādāti šādi Jūsu personas dati – vārds, uzvārds, identifikācijas numurs, tālruņa numurs, dzīves vietas adrese, informācijas par veselības stāvokli, diagnozes, izmeklējuma rezultāti un citi dati, kuri nepieciešami personas datu apstrādes mērķa sasniegšanai.

 

Tiesiskais pamats Jūsu personas datu apstrādei ir pārzinim tiesību aktos noteikto juridisko pienākumu izpilde saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta c) apakšpunktu, 9.panta 2.punkta h)apakšpunktu, Ārstniecības likumu, Veselības aprūpes finansēšanas likumu, Pacientu tiesību likumu un citiem spēkā esošiem normatīviem aktiem, kas regulē ārstniecības iestādes darbību un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu.

 

Personas datu iespējamie saņēmēji – SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” struktūrvienības, tiesībaizsardzības iestādes, ārstniecības procesus pārraugošās institūcijas un SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” datu apstrādātāji.

 

Jūsu personas dati tiks glabāti saskaņā ar Ministru kabineta 2006.gada 4.aprīļa noteikumiem Nr.265 “Medicīnisko dokumentu lietvedības kārtība” un citiem normatīvajiem aktiem, bet ne ilgāk kā 40 gadus pēc pēdējā ieraksta.

 

Informējam, ka Jums kā datu subjektam ir tiesības:

  1. pieprasīt pārzinim piekļūt Jūsu kā datu subjekta apstrādātajiem personas datiem, lūgt neprecīzo personas datu labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu Jūsu lūgumam, likumā noteiktajos gadījumos lūgt Jūsu personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret apstrādi;
  2. vērsties pie datu aizsardzības speciālista visos jautājumos, kas saistīti ar personas datu apstrādi;
  3. iesniegt sūdzību par nelikumīgu Jūsu personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijā.

 

Iesnieguma iesniedzējs apņemas informēt citas personas, kas minētas šajā iesniegumā, par to personu datu apstrādi, kas saistītas ar šī iesnieguma izskatīšanu. (ja nepieciešams jānorāda, piemēram, ja pacientu pārstāv cita persona)