Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu

Dalībnieku sapulce 2022.gada 27.maijā plkst. 13.00. Notiek gan klātienē, gan attālināti tiešsaistē

Darba kārtība:

1.    Dalībnieku sapulces vadītāja ievēlēšana.

2.    Dalībnieku sapulces protokolētāja iecelšana.

3.    Dalībnieku sapulces darba kārtības apstiprināšana.

4.    Dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāja ievēlēšana.

5.    Sabiedrības 2021.gada pārskata apstiprināšana.

6.    Sabiedrības 2020.gada un 2019.gada nesadalītās peļņas faktiskais izlietojums un priekšlikumi par 2021.gada pelņas sadali.

7.    Sabiedrības zvērināta revidenta ievēlēšana 2022.gada pārskata revīzijas veikšanai un atlīdzības noteikšana revidentam.

8.    Sabiedrības iedalīšana attiecīgajā kapitālsabiedrību grupā.

9.    Dažādi.

 

Pieņemtie lēmumi:

  1. Ievēlēt Ronaldu Fricbergu par dalībnieku sapulces vadītāju.
  2. Iecelt Antru Brūnu par dalībnieku sapulces protokolētāju.
  3. Apstiprināt dalībnieku sapulces darba kārtību.
  4. Apstiprināt Raimondu Osi par dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāju.
  5. Apstiprināt Sabiedrības 2021. gada pārskatu.
  6. Pieņemt zināšanai valdes ziņojumu par Sabiedrības 2020.gada un 2019.gada nesadalītās peļņas faktisko izlietojumu, papildinot to ar pielikumu, kurā norādīta detalizēta informācija par nesadalītās peļņas izlietojumu. Piekrist Sabiedrības valdes priekšlikumam un atstāt Sabiedrības 2021.gada peļņu  EUR 2 454 455 apmērā Sabiedrības rīcībā saimnieciskās darbības un ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanai, plānoto kapitālieguldījumu finansēšanai un konkurētspējas veicināšanai, ievērojot Sabiedrības vidēja termiņa darbības stratēģijā 2022.-2024.gadam un investīciju plānā noteiktos mērķus, t.sk. arī esošā projekta „Infrastruktūras attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemē” līdzfinansējumam, ietverot attiecināmo, neattiecināmo un neatbalstāmo izmaksu segšanu, ja par šo priekšlikumu tiks saņemts pozitīvs Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes lēmums.
  7. Ievēlēt SIA “L.G.B.”  (reģ.nr.40003270444, Zvērinātu revidentu komercdarbības licences Nr.133) par Sabiedrības 2022.gada finanšu pārskata revidentu (atbildīgais zvērināts revidents Jānis Laufmanis – sertifikāts Nr.132). Noteikt Sabiedrības 2022.gada finanšu pārskata revidentam atlīdzību EUR 7 000,00 (septiņi tūkstoši euro) apmērā bez pievienotās vērtības nodokli.
  8. Iedalīt Sabiedrību lielajā kapitālsabiedrību grupā.