Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.
Jaunumu arhīvs

Dalībnieku sapulce 2020.gada 29.decembrī plkst. 9.00. Notiek klātienē Slimnīcas ielā 25, Liepājā un attālināti

Darba kārtība:

1.    Sabiedrības dalībnieku sapulces vadītāja ievēlēšana.

2.    Sabiedrības dalībnieku sapulces protokolētāja iecelšana.

3.    Sabiedrības dalībnieku sapulces darba kārtības apstiprināšana.

4.    Sabiedrības dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāja ievēlēšana.

5.    Sabiedrības pamatkapitāla palielināšana

6.    Sabiedrības statūtu grozījumu un statūtu apstiprināšana jaunā redakcijā.

 

Vairāk

Zobārste aicina vecākus rūpēties par savu bērnu zobu veselību

Vairāk

Zobārstniecības poliklīnikas ārste Airisa Zīdere ir liepājniece, kura ne vienu vien gadu pēc medicīnas studijām Rīgā strādāja un guva pieredzi kā pieaugušo zobārste, bet tad trīs gadus rezidentūrā apguva specialitāti - bērnu zobārsts.

Vairāk

Slimnīcā uzsāktas sirds stimulatoru implantēšanas operācijas

Vairāk

Liepājas Reģionālajā slimnīcā 11. decembrī pirmo reizi četriem pacientiem veiktas sirds stimulatoru implantēšanas operācijas. Operācijas veica Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas invazīvais kardiologs, aritmologs (sirds ritma traucējumu diagnostika un ārstēšana) Jānis Pudulis. Viņam asistēs Liepājas Reģionālās slimnīcas invazīvais kardiologs, aritmologs Valters Stirna.

Vairāk

Ar jaunām tehnoloģijām ķirurģija kļuvusi drošāka

Vairāk

Līdzīgi kā citās jomās, arī ķirurģijā ienākušas 3D printēšanas tehnoloģijas. Izmantojot drukātus implantus, kakla daļas diska nomaiņas operācijas kļuvušas arvien drošākas, arī to rezultāti ir arvien labāki. Mugurkaula ķirurgs Agris Mertens uzsver, ka šī tehnoloģija medicīnā ir tuvākās desmitgades nākotne, tāpēc ir ļoti svarīgi, ka esam tajā iekšā jau sākumā.

Vairāk

Liepāja piesaista labākos jaunos ārstus

Vairāk

SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” (LRS) ir izvirzījusi mērķi kļūt par vadošo slimnīcu ārpus Rīgas, stāsta tās valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks.

 

LRS ir viena no septiņām daudzprofilu ceturtā līmeņa slimnīcām Latvijā, kas pozicionē sevi kā modernu, uz biznesa pamatiem balstītu, bet tajā pašā laikā sociāli atbildīgu uzņēmumu ar darbinieku augstu motivāciju, pacientu un personāla apmierinātību.

Vairāk

Narkoloģijas nodaļa pacientus pieņem Jūrmalas ielā 2

Vairāk

Sakarā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbiem, slimnīcas Narkoloģijas nodaļa pārcelta uz bijušajām Onkoloģijas klīnikas telpām Jūrmalas ielā 2.

 

Narkoloģijas nodaļa atrodas 13. korpusā, bet ambulatorais kabinets – 12.korpusā. Nodaļas kontakttālruņi: māsu postenis – 26653213, ambulatorais kabinets– 26654281.

Vairāk

Slimnīcā palielina LOR pakalpojumu pieejamību

Vairāk

Liepājas Reģionālās slimnīcas (LRS) Konsultatīvajā nodaļā pacientus pieņem ārsts – rezidents otorinolaringologs Rūdolfs Jānis Vīksne, kas konsultē pacientus gan akūtu, gan hronisku deguna, rīkles un ausu slimību gadījumos. Līdz ar R. J. Vīksnes darbības sākšanu, Liepājas Reģionālajā slimnīcā palielināta ambulatoro un stacionāro LOR pakalpojumu pieejamība. Patlaban slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā ambulatoros pakalpojumus sniedz vēl divi otorinolaringologi.

Vairāk

Slimnīcā drīzumā uzsāks sirds stimulatoru implantēšanu

Vairāk

Kad sirds strādā pareizi, mēs to ikdienā pat nepamanām. Taču ne mazums cilvēku sirgst ar dažādām sirds slimībām, un viņiem ir nepieciešami sirds stimulatori. Drīzumā Liepājas Reģionālajā slimnīcā tiks uzsākta sirds stimulatoru implantēšana. Par to, kādos gadījumos tiek izmantoti elektrokardiostimulatori un kā tie darbojas, stāsta slimnīcas invazīvais kardiologs, aritmologs Valters Stirna.

Vairāk

Turpmāk Aprūpes nodaļa atradīsies Jūrmalas ielā

Vairāk

Šodien (15.09.2020.), sadarbībā ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Jūras spēkiem, Liepājas Reģionālās slimnīcas Aprūpes nodaļas pacienti (hroniskās aprūpes pacienti, sociālās aprūpes pacienti, aprūpes pacienti) tika pārvesti uz Piejūras slimnīcas bijušās Onkoloģijas klīnikas telpām Jūrmalas ielā.

Vairāk

Noslēdzies slimnīcas pārbūves 1.etaps

Vairāk

2020.gada 22.jūlijā ir saņemts Būvniecības valsts kontroles biroja akts par telpu pieņemšanu ekspluatācijā, tādējādi pagājušā gada jūnijā uzsāktie slimnīcas telpu pārbūves un atjaunošanas 1.etapa būvniecības darbi ir pabeigti. Pirmajā etapā vienlaikus tika izbūvēta 1.kārta un 3.kārta.

Vairāk

Pieejama valsts apmaksāta holtera monitorēšana

Vairāk

Liepājas Reģionālā slimnīca piedāvā valsts apmaksātu pakalpojumu pacientu sirds veselības uzlabošanai – Holtera monitorēšanu.

 

Kas ir Holtera monitors?


Holtera monitors ir maza, medicīniska ierīce, kas reģistrē cilvēka sirdsdarbību un ritmu, kā arī veic sirdsdarbības pierakstu tajos gadījumos, kad cilvēkam ir diskomforta sajūta krūtīs vai parādās neregulāra sirdsdarbība.

 

Vairāk

Dalībnieku sapulce 2020.gada 29.maijā plkst. 10:00, Slimnīcas ielā 25, Liepājā

Darba kārtība:

1.    Sabiedrības dalībnieku sapulces vadītāja ievēlēšana.

2.    Sabiedrības dalībnieku sapulces protokolētāja iecelšana.

3.    Sabiedrības dalībnieku sapulces darba kārtības apstiprināšana.

4.    Sabiedrības dalībnieku sapulces protokola pareizības apliecinātāja ievēlēšana.

5.    Sabiedrības 2019.gada pārskata apstiprināšana.

6.    Sabiedrības zvērināta revidenta ievēlēšana un atlīdzības noteikšana.

7.    Sabiedrības iedalīšana attiecīgajā kapitālsabiedrību grupā.

8.    Sabiedrības 2018.gada nesadalītās peļņas faktiskais izlietojums un priekšlikums par 2019.gada pelņas sadali.

9.    Sabiedrības valdes atskaite par darbības rezultātiem 2020.gada 1.ceturksnī un budžeta izpildi 2020.gada 1.ceturksnī.

10.  Sabiedrības statūtu grozījumi un statūtu apstiprināšana jaunā redakcijā.

11.  Sabiedrības padome.

 

 

Vairāk