Sākums Jaunumi Grobiņas vidusskolēni iepriecina seniorus

Grobiņas vidusskolēni iepriecina seniorus

19.12.2023.

Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas 10.a klases pārstāvji - Viktorija, Evelīna, Artis un Justīns kopā ar skolotāju Guntu Grīnu-Sologubu ciemojās slimnīcas Aprūpes nodaļā, lai nodaļas pacientiem pasniegtu pašdarinātas Ziemassvētku apsveikuma kartītes un iepriecinātu seniorus pirms gaidāmajiem svētkiem.

Jaunieši pastāstīja, ka kartīšu izgatavošanā iesaistījusies visa klase. “Pirms Ziemassvētkiem gribējām izdarīt kādu labu darbu, lai mēs paši būtu gandarīti par paveikto un varētu svinēt svētkus ar domu un sapratni, ka esam izdarījuši labu arī kādiem citiem cilvēkiem, nevis tikai paši saņēmuši dāvanas un prieku ko tās nes. Tāpēc mēs nolēmām katrs izgatavot apsveikuma kartīti, ko uzdāvināt slimnīcas Aprūpes nodaļas pacientiem.”

Par sagādāto apsveikumu senioriem, lielu paldies jauniešiem saka gan paši apsveikumu saņēmēji, gan slimnīcas pārstāvji. “Tas ir apsveicami, ka paši esiet izdomājuši, ko tieši jūs varētu izdarīt, lai palīdzētu vai iepriecinātu citus cilvēkus šajā pirmssvētku laikā un arī šo ideju realizējuši, sagādājot kādu patīkamu mirkli aprūpes nodaļas pacientiem,” norāda slimnīcas pārstāve.

Arī skolotāja Gunta Grīna-Sologuba piebilst, ka jaunieši ir enerģiski, pašvadīti un viņiem ir ļoti labas idejas. “Svarīgi ir viņus atbalstīt, lai palīdzētu tās realizēt,” saka pedagoģe.

Jauniešiem vēlam, lai šāda veida iniciatīvas laiž saknes dziļumā un plašumā, lai būtu vēl daudz labu darbu, ko savā dzīvē īstenot.


Indra Grase

SIA „LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”

sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26591363

indra.grase@liepajasslimnica.lv