Sākums Jaunumi Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

20.03.2023.

2023. gada 18. martā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca divi mazie liepājnieki – meitenīte un puisītis.

20. martā Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš apciemoja un sveica Liepājas pilsētas dzimšanas dienā, 18. martā, dzimušos mazuļus un viņu vecākus: “Liepājas dzimšanas diena ik gadus ir ārkārtīgi skaistu un pacilājošu notikumu pilni svētki, bet nekas nevar pārspēt jaunas dzīvības nākšanu pasaulē. Lai mazie liepājnieki Rasa un Krišjānis aug laimīgi un veseli – māmiņai un tētim, un savai pilsētai par stiprinājumu un prieku!”

Meitenīte (2750 g, 51 cm) liepājnieku Annas Apenes un Uģa Rungovska ģimenē pasaulē nākusi plkst. 17.55, viņai dots vārdiņš Rasa. Mazo Rasu sagaidīja vecmāte Sandra Pāvila.

Elīna Junkere un Mārtiņš Junkers nu arī sevi sauc par liepājniekiem, jo pirms pusgada pārcēlušies no Baldones uz Liepāju. Viņu ģimenē plkst. 21.17 pasaulē nācis puisītis (3345 g, 53 cm), kuram dots vārdiņš Krišjānis. Mazajam Krišjānim un viņa mammai dzemdībās palīdzēja vecmāte Sandra Pēka.

Šogad kopumā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši 157 mazuļi.


Indra Grase

SIA „LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”

sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26591363

indra.grase@liepajasslimnica.lv